Ucuz Duşakabin

Ucuz Duşakabin

Firmamız Her ölçü tek fiyat kampanyası ile en ucuz duşakabin fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır.

Mika Camlı Ucuz Duşakabin

Teknesiz Mika Camlı beyaz profil çerçeveli ürünlerde Her ölçü duşakabin Fiyatı TL yerine %10 indirimle  TL fiyata satılmaktadır. İstanbul içi siparişlerinizde ücretsiz ön keşif, ücretsiz nakliye ve ücretsiz montaj hizmeti verilmektedir. İstanbul dışı siparişlerini de 30 tl nakliye ücreti alınıp ambar nakliyesi ile adresinize gönderilmektedir.

Paslanmaz profilli Ucuz Mika Duşakabin

  • Profil Rengi: Mat Krom 
  • Mika Cam Kalınlığı: 2,2 mm
  • Cam Deseni: Damla

Oval,Kare,dikdörtgen ve düz HER ÖLÇÜ krom çerçeveli Duşakabin  TL YERİNE HAZİRAN AYI SONUNA KADAR SADECE  TL nakliye ve montaj istanbul içi ücretsizdir. 

Temper Camlı Ucuz Duşakabin

Şık görünüme sahip Temperli cam duşakabin talep edenler için 4mm Kalınlığın Camlı, parlak krom paslanmaz profilli Teknesiz Cam Duşakabinler  TL İle satılmakta ve ücretsiz montaj hizmeti verilmektedir.

Lüks Camlı ucuz duşakabin

80x80 ,90x90 ve 100x100 Standart ölçülerinde Akrilik Duş Tekneli Lüks camlı duşakabinler Kampanyalı satış fiyatı olan  tl ye satışa sunulmaktadır.  Lüks camlı duşakabin desen seçeneği 30 çeşittir, istenilen desende ürün siparişi verebilirsiniz.  Lüks camlı kabinlerde %100 yerli cam kullanılmakta ve olumsuz durumda kırılması halinde kesici olmaması için temperlenme işlemi görmüştür.

 

ETİKET: Ucuz duşakabin, ucuz duşakabinler, ucuz duş kabini, ucuz duşakabin fiyatları, en ucuz duşakabin, en ucuz duşakabinler, en ucuz cam duşakabin, en ucuz mika duşakabin,ucuz banyo duşakabin

Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin
Ucuz Duşakabin